Darmowa dostawa już od 50 zł 😀
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Program partnerski

PROGRAM PARTNERSKI to propozycja dla webmasterów, którzy chcieliby zarabiać na swojej stronie, reklamując nasz sklep.

W ramach programu partnerskiego każdy klient ma do dyspozycji widoczny z prawej panel administracyjny, w którym widzi listę swoich klientów, wartości ich zamówień, może dokonać wypłaty zgromadzonych środków w postaci bonu towarowego lub gotówki, a także przygotować reklamy na swoją stronę.

 


  JAK URUCHOMIĆ PROGRAM PARTNERSKI  - TO ŁATWE !

 • Panel Klienta dostępny jest pod adresem: http://rockzone.pl/affiliate/. Po poprawnym zalogowaniu się Klient kontaktuje się z nami w sprawie przypisania mu uprawnień do programu partnerskiego 
 • Klient z przypisanym uprawnieniem udaje się na stronę programu partnerskiego i po poprawnym zalogowaniu się pobiera reklamy w postaci kodów lub bannerów do wstawienia na swoją stronę.
 • Następnie Partner umieszcza w kodzie swojej strony reklamy z odnośnikami do naszego sklepu. 
 • Użytkownicy znajdujący się na stronach Klienta programu partnerskiego "klikają" w odnośniki przechodząc na nasz sklep i robią zakupy.
 • Obsługa naszego sklepu realizuje zamówienia złożone przez klientów, którzy trafili do naszego sklepu ze strony partnerów.
 • Premia z zamówień trafia na konto klienta biorącego udział w programie partnerskim. Partner sklepu może kontrolować naliczanie premii oraz wejścia z jego strony wchodząc do panelu programu partnerskiego.
 • Następnie Klient realizuje swoją premię lub akumuluje przychody do założonego poziomu, przy którym zwraca się do sklepu o wypłatę wynagrodzenia.

 

 

pp

 

 

 

 

WYNAGRODZENIE ZA ZAMÓWIENIA.


Klient (partner) w programie partnerskim może zarabiać na dwóch poziomach: 

 • bezpośredni - prowizję tę dostaje od klientów, którzy zrobili zakupy w naszym sklepie trafiając do niego bezpośrednio ze strony partnera. Wtedy, od każdego dokonanego przez nich zakupu partner otrzymuje prowizję, której wysokość wynosi 10 % od wartości zamówienia
 • pośredni - jeśli wśród klientów partnera znajdują się również inni webmasterzy i oni też zdecydują się przystąpić do programu partnerskiego, to partner będzie dostawał dodatkowo 1 % od prowizji, którą oni wygenerują.

REKLAMA.

 
Nasz program partnerski przygotowany jest z myślą o tych zaawansowanych jak i początkujących webmasterach. Względem tego możesz wybrać, która forma reklamy bardziej Tobie odpowiada. Jeżeli nie chcesz zmieniać znacząco wyglądu swojej strony lub jesteś początkującym webmasterem możesz skorzystać z prostej formy reklamy, czyli z banerów. Wystarczy, że z listy wybierzesz baner, który chcesz emitować u siebie, następnie wskażesz, na który dział sklepu ma on przekierowywać (możesz informować o nowościach, przecenach albo, jeżeli jesteś producentem, o swoich produktach, które są w naszym sklepie wystawione do sprzedaży - nie musisz wtedy reklamować konkurencji) i naciskasz przycisk „generuj kod". Pojawi Ci się kod HTML, który powinieneś wkleić na swojej stronie.

Dla bardziej zaawansowanych webmasterów przewidziana jest opcja generowania kodu PHP. Dzięki temu możesz zastosować ciekawsze i skuteczniejsze formy reklamy niż zwykły baner. Generator kodu PHP pozwala Ci reklamować wyselekcjonowane rzeczy od konkretnego producenta, kategorii, nowości albo promocje, a nawet tylko jeden konkretny produkt. W efekcie zamiast banera, na Twojej ukaże się losowy spis produktów, wybrany według zdefiniowanych przez Ciebie zasad - z doświadczenia wiemy, że to bardziej przyciąga uwagę klientów i jest skuteczniejszą motywacją do zakupów, niż zwykły baner.

Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości reklam, które możesz mieć na swojej stronie oraz ich połączenia. To znaczy, że nie ma problemu, żeby na stronie wyświetlać baner i na przykład kilka list produktów na raz - to wszystko zależy już tylko od Twojej inwencji.

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I ŻYCZYMY WYSOKICH PROWIZJI!

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 940 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-16
świetne tylko znów za duże wybrałam i muszę odesłać :(
2023-10-22
Szybka wysyłka
pixelpixel